0

Celkem 0 Kč

 x 

Recently added item(s)

  1. Your shopping cart is empty!

Umělecká dílna

Vyrábíme dárkové, reklamní předměty a bytové doplňky již od roku 2008.

 

Ručně malujeme na porcelán, sklo, dřevo, textil, kov a výrobky z těchto materiálů

Nabízíme také gravírování a řezání laserem.

Všechny tyto výrobky jsou vhodné jako dárkové předměty pro vaše známé, kamarády a rodinu. Jsou pěkným zpestřením vašeho interiéru.

 

Naši společnost jsme založili na jaře roku 2008 za účelem zaměstnávání osob se zdravotním postižením, rozvíjením jejich schopností a dovedností. Chtěli jsme ukázat, že i tyto osoby jsou pro společnost přínosem a pracovat nejen chtějí, ale také umí.

Hlásíme se k principům sociálního podnikání. Zaměstnáváme lidi s okolí, pokud to trh umožňuje využíváme místní dodavatele. Naplňujeme enviromentální principy. Veškerý zisk reinvestujeme.

 

Firmám nabízíme naše výrobky jako originální dárky pro obchodní partnery a zaměstnance.

 

Všechny naše výrobky prodáváme formou velkoobchodního a maloobchodního prodeje. 

 

Jsme schopni Vám namalovat téměř cokoliv na jakýkoliv materiál a předmět. (nápisy, logo, a podobně). Nabízíme výrobu reklamních a dárkových předmětů také na naší laserové gravírce.

Zakázky již od jednoho kusu až po několik tisíc kusů.

 

Firmám nabízíme nákupem našich výrobků a služeb náhradní plnění podle § 81 ZÁKONA č. 435/2004 Sb.

Jsme členy Klastru sociálních inovací a podniků SINEC

                              logo sinec

 

 Více fotografií a novinek na: facebook.chrpakrnov .  Máte jakékoliv dotazy? Kontaktujte nás.

 

Čestné prohlášení.

 

Čestně prohlašuji, že CHRPA sociální firma Slezské diakonie o.p.s. Ič. 27839087 se hlásí k principům sociálního podnikání a tyto principy naplňuje.

 

 

Zaměstnáváme lidi se zdravotním postižením v okrese s jednou z největších nezaměstnaností. S každým novým zaměstnancem je veden pohovor pro zjištění všech okolností kolem jeho zdravotního stavu a potřeb a podle toho jsou mu přizpůsobeny pracovní podmínky. (délka pracovní doby, pracoviště náplň práce a další specifické potřeby).

Se zaměstnanci děláme pravidelné porady, kde se doví, jak si vedeme a co nás čeká a kde se mohou vyjádřit k činnosti naší firmy. Co se týče nákupu materiálů a služeb tak nejprve využíváme místní zdroje a pokud to není možné tak se obracíme za hranice okresu, kraje, státu. Veškeré zisky jsou reinvestovány zpět do firmy.

 

1)společensky prospěšný cíl

Zaměstnáváme lidi se zdravotním postižením v oblasti s velkou nezaměstnaností (okres Bruntál) Zakládací listina a veškeré dokumenty jsou k dispozici na https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-firma?subjektId=213418

2) sociální prospěch

Naši zdravotně postižení zaměstnanci tvoří více jak 80% všech zaměstnanců. Přepočtené počty lze ověřit v katalogu  zaměstnavatelů OZP vedeným ÚP https://portal.mpsv.cz/sz/zamest/zamestnaniosob/katalogorganizaceozp/

Nebo na novém portále MPSV  https://web.mpsv.cz/web/cz/-/evidence-nahradniho-plneni

Na pravidelných poradách se snažíme maximálně informovat všechny zaměstnance o chodu firmy a plánech. Ti se mají možnost ke všemu vyjádřit.

3) ekonomický prospěch

Veškerý zisk je reinvestován. Každá účetní uzávěrka prošla finančním auditem a je veřejně k dispozici ve sbírce listin https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-firma?subjektId=213418

Veškeré rozhodovací práva jsou nezávislé na zakladateli. Ředitel není člen SR ani DR a jedná jménem společnosti samostatně.

Tržby s prodeje výrobků a služeb tvoří více než polovinu příjmů společnosti. Vše ve výroční zprávě a účetní uzávěrce je veřejně dostupné na https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-firma?subjektId=213418

4) environmentální prospěch

Používáme barvy a technologie, které jsou šetrné k životnímu  prostředí. Používáme recyklovatelné tonery, které nám odebírá firma. Třídíme odpad. Veškerý obalový materiál je zpět uváděn do oběhu popřípadě vytříděn a odevzdán na místa kde je ekologicky zpracován. Obalový a výplňový materiál pro e-shop využíváme recyklováním těchto materiálů od jiných firem, které již nemají pro ně uplatnění.

5) místní prospěch

Pokud je to možné tak odebíráme služby a materiál od místních dodavatelů.

Zaměstnáváme lidi se zdravotním postižením v místě našeho podnikání.

Spolupracujeme s úřadem práce. Jsme členy pracovní skupiny pro začleňovaní OZP na trh práce. Místní organizace a úřady od nás odebírají výrobky a služby. Darujeme dárky pro dobrovolníky v organizaci (Dobrovolnické centrum SD).

Sbírka listin

Podpořili nás

logo krnov logo urad prace   logo-sinec.jpglogo msk.png

Ochranná známka

  ceska                             

O nás